תכנית ליווי מלא

מפגשים שבועיים קבועים

תהליך של שישה חודשים הכולל מפגשים שבועיים קבועים לפיתוח רעיונות חדשים, בחינת תהליכים חדשים וקיימים, והפיכת העסק לנכס מניב.

התפתחות עסקית ואישית

התכנית בליווי מלא כוללת בתוכה שלבי התפתחות עסקית ואישית, ומתחילה ביצירת חזון אישי.

service-3

חזון אישי

נבין ביחד איפה אתה נמצא ולאן בדיוק אתה רוצה להגיע במה אתה מאמין ובמה כדאי לך להאמין אם אתה באמת רוצה להתקדם הלאה. יכול להיות שישנם פערים בין המקום שבו אתה נמצא לבין המקום שאליו אתה רוצה להגיע, והפערים האלה מקורם באמונה, כמה אתה מאמין שזה אפשרי עבורך לשפר את המציאות שאתה נמצא בה עכשיו. מה היה קורה אם מצאת מישהו שבאמת מאמין בך, מישהו שיכול לראות מעבר לאמונות שמגבילות אותך והאתגרים שיגיעו בדרך. בתכנית הליווי המלא אנחנו מפרקים את האמונות האלה ומתרגלים אמונות חדשות.

תכנון

השלב הבא הוא תכנון נכון, סוג של מפת דרכים שמחברת אותך בצורה הגיונית אל הפעולות שצריך לעשות בהתמדה ומקדמות אותך בדיוק אל המקום שבחרת להגיע אליו. המקום שבחרת כולל בתוכו גם תוצאות פיזיות, כסף, רכוש, חופשות ומעמד אבל לא פחות חשוב זה שהוא כולל גם הרגשה. איך זה גורם לך להרגיש להיות במקום החדש שבחרת להיות, ואיזה סוג בן אדם בחרת להיות, כמה סיפוק יש לך בדרך ובתוצאות.

יישום

עכשיו היישום זה החלק הכי קל, אתה כבר יודע בדיוק איפה אתה נמצא ולאן אתה רוצה להגיע. יש לך חזון ברור, ותכננת את כל הצעדים שיקחו אותך לשם. היישום הוא קל כי שמים את הספקות בצד ומתחילים לעשות. עושים המון ובמקביל, האנרגיה בשיא והתוצאות מגיעות מהר.
תהליך של שישה חודשים שיכול להתחיל עכשיו

נא להשאיר הודעה ואחזור אלייך בהקדם

New Client Offer

25%OFF

Leave your details below and receive a discount coupon in your inbox
תמונה של ספר אודיו

ספר אודיו במתנה

"אלמנט ההצלחה העסקית"

להרשמה יש להכניס את השם שלך ואת כתובת המייל והפרק הראשון יגיע אלייך למייל תוך כמה דקות

צור קשר עם אורן בן דוד

לתיאום שיחה

ניתן גם להשאיר הודעה ואחזור אלייך בהקדם