פתרון ממוקד – ייעוץ עסקי אסטרטגי

פתרון ממוקד – ייעוץ עסקי אסטרטגי בנק שעות לפתרון אתגר עסקי ממוקד, כגון: מכירת העסק, פיתוח מוצר או שירות חדש, שינוי במבנה או מיקום העסק, כתיבה שיווקית, תכנים ומיתוג עסקי. שימוש בליווי עסקי במסגרת בנק שעות מעניק אפשרות מעולה לקבל סיוע מקצועי באתגר מאוד ממוקד. האתגר יכול להיות פתיחת עסק חדש, זיהוי קהלי יעד, תמחור של מוצרים ושירותים, תסריטי מכירה, גיוס עובדים, מחלקות חדשות בעסק, שיפור רווחיות וקמפיינים שיווקיים.
service-1

למי זה מתאים

בעל עסק שמבקש לרכוש בנק שעות יעוץ חייב לדעת להניע תהליכים בעצמו, אין לו צורך בדחיפה ודירבון חיצוני לעשייה, הוא יודע בדיוק מה הוא רוצה וזקוק ליד מקצועית מכוונת אשר תחסוך לו המון זמן של ניסוי וטעייה.

השימוש בשעות היעוץ יהיו לבנות אסטרטגייה טובה ומשתלמת, ולבחון תהליכים חדשים וקיימים.
היתרון ברכישת בנק שעות הוא גם החיסרון שלו, והוא אין לחץ של זמן, ניתן לקחת הפסקות ארוכות בין פגישה לפגישה ולהתקדם בקצב שמתאים לך.

ניתן לרכוש מראש 5 שעות יעוץ ומעלה לשימוש בתקופה של עד שנה.

נא להשאיר הודעה ואחזור אלייך בהקדם

תכנית שהצליחה מעבר למצופה

תכנית ליווי של חמישה חודשים הסתיימה היום, תכנית קצת פחות שגרתית, כי בדרך כלל לקוחות מגיעים אליי כדי לשפר את העסק, להגדיל מכירות ולהפוך את הפעילות העסקית להרבה יותר מהנה ומשתלמת.

מכירה של עסק

הפעם הלקוחה ביקשה משהו שונה, היא רוצה למכור את העסק ולעשות רילוקיישן. כבר בתחילת הדרך היה לה תאריך יעד ולכן הלווי התאים את עצמו מבחינת הזמנים של התהליך. הצעד הראשון היה האיפיון של העסק, להבין מה מציעים למכירה, פירוט ותמחור של המלאי, הציוד והמוניטין.

לקוחות פוטנציאלים

המשך התהליך היה לזהות את הלקוחות שיכולים להיות רלוונטיים לקניית העסק ופנייה ישירה אליהם עם ההצעה. הלקוח המתאים נמצא די מהר והתאים את עצמו ללוחות זמנים שקבענו מראש.

הזדמנות חדשה נולדה

במקביל בתוך התהליך גילינו שלאחר המכירה הלקוחה יכולה להקים עסק חדש שיוכל לפעול גם מהבית החדש והתחלנו בצעדים הנדרשים להקמת העסק החדש, זה היה בבחינת בונוס לתהליך ושמחתי מאוד שהוא הגיע.

איזה כייף של תהליך, עם מטרה ברורה ומוגדרת ולוחות זמנים ידועים מראש, והכי חשוב הגעה ליעד טיפה מוקדם מהצפוי, בדיוק בזמן להספיק לעשות פסח בבית ובמקביל לארוז את הכל לקראת המעבר.

המשך ליווי דיגיטלי

את המשך הליווי נעשה בשלט רחוק לאחר ההתמקמות ביעד החדש ותחילת הפעילות של העסק שנולד. מאחל לך המון המון הצלחה ותודה שנתת בי אמון לתהליך כל כך רגיש ומורכב, ובעיקר שמח שהצלחנו.

וידוי קטן

אני בדרך כלל לא כותב במפורש על תהליכי ליווי שאני עושה עם הלקוחות שלי אלא רק כותב על תובנות שעולות תוך כדי, אבל התהליך הזה היה מאוד מיוחד, מומוקד מטרה ולוחות זמנים ברורים,הרגשתי שהפעם זה מתאים לשתף, בעיקר כי לפעמים חושבים שליווי עסקי זה רק כשרוצים להקים או לשפר את העסק, אז ליווי עסקי יכול לעזור בכל תהליך או תוצאה שרוצים להשיג, ולפעמים זה פשוט למכור את העסק, ואולי אפילו תוך כדי המכירה יתגלה העסק הבא.

New Client Offer

25%OFF

Leave your details below and receive a discount coupon in your inbox
תמונה של ספר אודיו

ספר אודיו במתנה

"אלמנט ההצלחה העסקית"

להרשמה יש להכניס את השם שלך ואת כתובת המייל והפרק הראשון יגיע אלייך למייל תוך כמה דקות

צור קשר עם אורן בן דוד

לתיאום שיחה

ניתן גם להשאיר הודעה ואחזור אלייך בהקדם