אודות הספר אלמנט ההצלחה העסקית

למי מתאים הספר


ספר זה מתאים במיוחד ליזמים, בעלי עסקים ולאנשים בעלי חזון ושאיפות להצליח בגדול. הספר מניח את היסודות להצלחה בעסקים ובחיים בכלל, ויציב אותך בנקודת פתיחה כזו, שתאפשר לך להגשים כל אשר תבחר לעשות.
הספר נכתב בדומה לתהליך ליווי עסקי אישי, שאני מעביר ליזמים ובעלי עסקים שאותם אני מלווה. אנשים שרוצים לעשות את 'זה' נכון – למקסם רווחים, לממש את עצמם ולהפיק הנאה וסיפוק מחיי היזמות. מי שנולד עם חיידק היזמות מבין מיד על מה אני מדבר, ומי שלא, חייב לדעת שלעולם לא מאוחר להידבק.

חיי יזמות דורשים אחריות על הדרך וגם על התוצאות. אני מאמין שאני אחראי על התוצאות שלי, ובספר הזה אעשה ככל יכולתי לגרום גם לך להאמין. אחרי שתאמין הכול יהיה הרבה יותר קל. העשייה שלך תהיה הרבה יותר ברורה ומדויקת, כנראה שגם תעבוד קשה יותר, אך בוודאי שהדרך שלך תהיה הרבה יותר יעילה וממוקדת מטרה. 'תאמין שהכול אפשרי' היא לא סתם אמירה אלא אמת לאמיתה.

מערכת האמונות

הכול אפשרי בתוך מערכת האמונות שלך ובהתאם לרמת הבשלות שלך.
בשלות זו מילה שאני משתמש בה די הרבה בתהליכי ליווי עסקי עם לקוחותיי. אני מצפה שגם אתה תחווה תהליך של בשלות במהלך הקריאה בספר, תקבל תובנות רבות ותיישם לפחות חלק מהן. ובעיקר אני מצפה שתתחיל להאמין, להאמין במה שכדאי לך להאמין, להאמין במה שיקדם אותך גם עסקית אבל בעיקר באופן אישי.
אם חיים בהרמוניה עם חוקי הטבע, ההצלחה הופכת להיות בלתי נמנעת, ולכן חשוב מאוד להכיר את החוקים, לפעול בהרמוניה איתם ולא נגדם.

לדעת את החוקים של ההצלחה

בספר זה אני אגע במספר גדול של חוקים שחשוב להכיר וחשוב להתרגל לפעול על פיהם. על חלק מהחוקים אני כותב במפורש וחלק אחר מסתתר בתוך התוכן בצורה של סיפורים ודוגמאות.לעניות דעתי, הדוגמאות והסיפורים שהובאו בספר זה חשובים מאוד להבנה ולהזדהות עם אלמנט ההצלחה, אבל החוקים של הטבע חזקים הרבה יותר. למד אותם היטב, פעל על פיהם, תרגל אותם בכל רגע בחיים ואז תוכל להתאים אותם כרצונך.

את אורן אני מכירה כבר כמה שנים! איש מאיר ומעיר. את החדות והדיוק שלו כיועץ עסקי חוויתי לאחרונה והצלחתי לשנות את ההסתכלות שלי ואת העשייה שלי באופן מיידי, סקרנית לקרוא את הספר
עדי אורפז
21/05/2019

האוקיינוס הענק של השגרה

בעלי עסקים נאבקים כל יום בעשייה אינסופית של משימות שהם אינם אוהבים ואינם נהנים מהן. מעט המטלות שהן כן מהנות ומספקות את בעל העסק מתגמדות בתוך האוקיינוס הענק של השגרה. לפעמים חסרים להם בסך הכול כמה דברים קטנים אך משמעותיים מאוד, כדי לשלב את אלמנט ההצלחה בחיים ובעסקים. דברים קטנים מצטברים לתסכול גדול, לתלונות אין סופיות, ובסוף לאכזבה גדולה ולתחושת כישלון על היעדר הצלחה.
אני אוהב את מה שאני עושה ועושה את מה שאני אוהב אחרת מה הטעם להמשיך לעשות?

ההחלטה לשלב את אלמנט ההצלחה בחיים היא באמצעות גיוס הידע המדויק, היישום שלו לאורך זמן והפיכתו לדרך חיים. החיים שאתה באמת רוצה ולא החיים של ברירת המחדל של ההרגל. חיים מלאי תשוקה ומשמעות והחשוב ביותר, חיים עם מימוש של הגדוּלה הטבעית שנמצאת בכל אחד ואחד מאיתנו.
אתה גדול, ואני אעשה את כל מה שאני יכול כדי לעזור לך להבין את זה, והחשוב ביותר – לחיות את זה. אם אתה מאמין שנועדת להיות גדול, הספר יקנה לך את הכלים והדרך הברורה להתחיל לחיות את זה מיד. ואם עדיין אינך מאמין שנועדת להיות גדול, אז האתגר שלי יהיה לגרום לך להאמין, בעיקר כי זאת הדרך הטבעית של הטבע והמין האנושי. אני בטוח שאתה מבין שהטבע חזק יותר מאיתנו.
לכן זה טבעי שתהיה גדול בכל מה שאתה עושה, גדול בדרך המיוחדת שלך, שלא יכולה להיות דומה לאיש, כי אין עוד אף אחד כמוך.

פילוסופיית החיים

האפקט של תהליכי ליווי עסקי ליזמים הוא עצום. השיטות והידע שקיימים היום בעולם, הופכים את הפעולות להרבה יותר קלות וברורות. גיליתי בתהליך הזה משהו מעניין, חלק מהעבודה הוא באמת אישי ונקודתי ומותאם בדיוק אליך, והחלק האחר הוא העברה של ידע בסיסי ואוניברסלי. בשנים האחרונות אני לומד וחוקר את הידע הזה אצל טובי המומחים בארץ ובעולם. תהליך הלימוד והמחקר שלי הוא מרתק ומעניין ודורש ממני שעות לימוד רבות בכל יום, שבתוכן אני נדרש לבחור ולסנן רק את הדברים החשובים באמת. אחד הדברים החשובים באמת ואני גם דן בו בספר,הוא לא רק מה ללמוד אלא ממי אתה לומד. בתהליך הלימוד שלי בחרתי לי את רשימת המומחים שמהם אני לומד באופן קבוע. הלימודים הם לא רק שיטות או רעיונות אלא פילוסופיות חיים, שחוזרות על עצמן בכל מיני דרכים וצורות.

בספר זה קיבצתי וערכתי את הרעיונות, השיטות, והפילוסופיה האישית שלי באשר לאלמנט ההצלחה. כתבתי וערכתי את הספר בראיית על – נגיעות וטעימות מהמכלולהגדול של אלמנט ההצלחה בעסקים ובחיים בכלל. למעשה כל פרק בספר יכול להיכתב כספר בפני עצמו, אבל הבחירה שלי היא לתת את מבט העל, ולעורר את הרצון והתשוקהלהעמיק וללמוד כל נושא בפני עצמו בהמשך הדרך. אני מקווה שאצליח לעורר בך את התשוקה ולצייד אותך בכיוון מחשבה מעניין ומרתק בחיים העסקיים. הספר ישרת אותך נאמנה הן אם תמשיך ללמוד ולחקור לבד, והן אם תחליט לקחת לך מנטור שיעזור לך בדרך. תגיע אליו מוכן יותר ותדע מהם הדברים שחשוב לך ביותר לעבוד עליהם. אם תחליט להגיע אליי, אז בוודאי שהספר יחסוך לך מספר לא מבוטל של פגישות מיותרות.

אורן מנטור עסקי ולחיים מהטובים שיש. פגישה איתו והספר שווים זהב!!
משה גליקסמן
12/05/2019

New Client Offer

25%OFF

Leave your details below and receive a discount coupon in your inbox
תמונה של ספר אודיו

ספר אודיו במתנה

"אלמנט ההצלחה העסקית"

להרשמה יש להכניס את השם שלך ואת כתובת המייל והפרק הראשון יגיע אלייך למייל תוך כמה דקות

צור קשר עם אורן בן דוד

לתיאום שיחה

ניתן גם להשאיר הודעה ואחזור אלייך בהקדם